Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Piaski

Piaski, Skulsk, wielkopolskie

  • 380 000 zł
  • 219,16 m²
  • 1 733,89 zł/m²

Zdjęcie

Lidia Jaroszewsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Piaski

Piaski, Skulsk, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

380 000 zł

219,16 m²

1 733,89 zł/m²

Dom, ul. Piaski

Zaktualizowane: 21 maja 2026

380 000 zł 219,16 m² 1 733,89 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
468 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1983

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

468 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1983

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (1 733,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 219,16 m² (146,36 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1983
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 468 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: węglowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 503032

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnego gustu, tworząc idealne miejsce do życia dla swojej rodziny? Ta nieruchomość to doskonała okazja!

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak, położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy w miejscowości Skulsk, przy ul. Piaski. Niespełna 1 km od centrum, co zapewnia szybki dostęp do całej niezbędnej infrastruktury, takiej jak szkoła, przedszkole, sklepy czy urzędy. (...)

Agent

Lidia Jaroszewska

798 704...

798 704 572

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

798 704...

798 704 572

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl